Tusze do drukarki, jak i tonery stanowią większą część wydatków eksploatacyjnych i dlatego warto wybierać tańsze zamienniki. Jeśli chodzi o produkty: Print.ink i tonery Economy i Estio, są wydajne, doskonałej jakości, a co ważne objęte są gwarancją, podobnie jak i sprzęt.  

Jak należy wybierać tusze do drukarki?

Przed zakupem drukarki warto zorientować się, czy do wybranego urządzenia, są zamienniki tuszów czy tonerów. Jest to bardzo ważne, ponieważ wysoka cena oryginalnych produktów, przekłada się na koszty wydruków. Tańsze zamienniki mają nasycone kolory, więc zapewniają najwyższą jakość kopii. Nie warto inwestować w oryginalne tonery do swojej drukarki, skoro można zaoszczędzić. Wkłady zamienne różnią się od firmowych jedynie marką.

Poszukując materiałów eksploatacyjnych do drukarki, warto tusze do drukarki wybierać w sklepie o wysokiej renomie, który ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Print24 działa od 2008 roku i sprzedaje jedynie sprawdzone tusze oraz tonery do urządzeń. Firma oferuje wkłady do drukarek atramentowych, laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych. W sprzedaży są m.in.: tusze – Print.ink oraz tonery – Economy, Estio.

Dlaczego oryginalne tusze warto zastąpić zamiennikami?

Tusz do drukarki jest zawsze koniecznym wydatkiem, kiedy się wyczerpuje. Chcąc nie chcąc trzeba kupić nowy wkład kolor lub czarny, pojemność jest niestety ograniczona. Zużycie zależy od ilości wydruków. Firmy oraz instytucje, ale też prywatne osoby wykonują dużo kopii dokumentów, więc często wymieniają tusze czy tonery. Zależy im na tanim drukowaniu, więc wybierają zamienniki, które nie ustępują jakością i wydajnością wydruków.

Wkłady zamienne pozwalają sporo zaoszczędzić, ponieważ są tańsze i wystarczają na dłużej. Nawet do urządzenia marki Canon, kolor można kupić w dużo niższej cenie. Nie trzeba się obawiać o bezpieczeństwo sprzętu, ponieważ są wysokiej klasy, a marki takie jak: Economy i Estio oraz premium Print.ink od print24.com.pl, udzielają gwarancji nie tylko na produkty, ale też i urządzenia. Ważne, by odpowiednio dobrać zamienniki do swojej drukarki, będące kompatybilne ze sprzętem.

Zamienniki czy tusze oryginalne?

Zastanawiając się, jakie są sposoby na tanie drukowanie, odpowiedź brzmi: zakup zamienników. Oczywiście można się spotkać z opinią, że drukarki najlepiej działają z oryginalnymi tuszami. Krąży też wiele innych mitów, jak, np.: zamienniki skracają żywotność drukarki, bo gorszej jakości atrament zapycha głowicę czy dysze, więc należy częściej czyścić urządzenie. Kolejnym argumentem, jest brak reakcji drukarki i gorsza jakość wydruków.

Czas obalić te nieprawdziwe informacje, które zazwyczaj pochodzą od producentów i dystrybutorów oryginalnych produktów. Nic dziwnego, że obawiają się zamienników, w końcu odbierają im klientów. Producenci oryginalnych tuszy, nie chcą jednak obniżyć cen, a jedynie zniechęcić do zakupu tańszych odpowiedników. Wiedzą doskonale, że toner czarny czy kolor, wydajność ma dużo większą niż oryginalny.

Dlaczego produkty oryginalne do drukarek zostały zastąpione zamiennikami?

Oryginalne tusze, jak i tonery cieszą się mniejszym zainteresowaniem od ich tańszych zamienników. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu każdy szuka oszczędności. Trzeba jednak wiedzieć, że kupując toner do drukarki istnieje konieczność, zaopatrywania się w sprawdzonym sklepie, który oferuje najwyższej klasy odpowiedniki, niezależnie od tego, czy chodzi o urządzenia maki: HP, Canon, Brother, Epson, Samsung, Dell, Ricoh, Xerox, Lexmark, OKI, Dell czy Konica Minolta.

Doświadczeni producenci zamiennych wkładów gwarantują, że toner kolorowy, pojemność ma taką jak podaje na opakowaniu. Jeśli nie można dopasować atramentu, bo ten rodzaj drukarki jest nowym modelem na rynku, trzeba niestety kupić oryginalny, ale jest kwestią czasu, zanim pojawi się zamiennik. Warto przed zakupem sprzętu sprawdzić, jaki jest koszt tuszu. Często atrakcyjna cena sprzętu, oznacza droższe drukowanie, bo czerwony, zielony żółty, pojemność mogą mieć niewielką.

Jaka jest wydajność tuszu?

Tusze Print.ink oferowane przez sklep print24.com.pl, jako marka własna, zapewniają wydajność o wysoką jakość wydruku. Wkłady są zabezpieczone dożywotnią gwarancją, więc można być spokojnym o swoje urządzenie. Jeśli podczas użytkowania tuszy, sprzęt uległby awarii, zostanie bezpłatnie naprawiony lub wymieniony na nowy. Print24 jest sklepem z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, więc oferuje również wiele innych sprawdzonych produktów zastępczych.

Wartym polecenia jest wysokiej jakości toner zamiennik CF244A, firmy Economy, polecany do drukarek HP LaserJet Pro M15a, M15w oraz M28a i M28w. Ekonomiczny wkład doskonale sprawdza się do wydruków czarno-białych. Tonery tej marki znajdą zastosowanie w biurach, gdzie jest potrzeba drukowania wielu dokumentów dziennie. Inną godną uwagi jest polska marka – Estio, produkująca wydajne i doskonałej jakości wkłady do drukarek, niczym produkty oryginalne. Tonery mają głęboką czerń i świetnie odwzorowują kolory.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ