Bitomat Lublin – godziny otwarcia, lokalizacja, kwestia prywatności

Bitomaty są urządzeniami, które zyskują coraz większą popularność. Dzięki dostępności ich w punktach chętnie uczęszczanych przez wiele osób – np. galerie handlowe – cieszą się zainteresowaniem oraz przykuwają uwagę inwestorów. W tym artykule przyjrzymy się bitomatom najstarszej polskiej firmy z bitomatami, posiadającej prawie 200 urządzeń, najwięcej kryptowalut do wyboru zarówno na zakup i sprzedaż, oraz najniższe prowizje. Tą firmą jest Shitcoins.club. Jaki jest przykładowy lokal Bitcoin ATM firmy w Lublinie? Sprawdźmy!

Gdzie jest punkt bitomat Lublin?

Punkt bitomat Lublin dostępny jest w Centrum Handlowym Gala przy ulicy Fabrycznej 2. Znajdziesz go przy Cukierni Zaniewicz przy ceglanej ścianie. Dokładny adres to: Gala, Fabryczna 2, 20-301 Lublin.

Bitomaty – co to jest?

Nazwą, którą często nazywa się bitomaty jest określenie “bankomaty Bitcoin“. Wynika to z faktu, że spełniają one faktycznie funkcję bankomatów, ale dla różnych kryptowalut. W przypadku automatu do Bitcoin w Lublinie, jest to USDT, TRX, BTC, LTC. Bitomaty umożliwiają bowiem wymianę innych kryptowalut występujących na rynku. Działają one niemal identycznie, jak wygląda to w przypadku tradycyjnych bankomatów – samoobsługowe urządzenia, które w prosty sposób wypłacają określone środki finansowe.

Dlaczego niemal identycznie? Otóż różnicą jest w tym przypadku źródło pochodzenia naszych finansów. W przypadku bankomatów, są to środki ulokowane na naszym koncie bankowym, natomiast bitomaty oferują pieniądze za posiadane przez użytkownika BTC. Bitomaty działają w sposób dwukierunkowy, to znaczy, że korzystając z bankomatu Bitcoin, można zarówno sprzedawać, jak i kupować kryptowaluty.

Na stronie internetowej https://shitcoins.club, uzyskasz informacje i poradniki jako korzystać z bitomatów.

Zalety bitomatu w Lublinie

Niezwykle istotną zaletą, jaką daje możliwość korzystania z bitomatów, jest fakt ich dostępności o różnych porach dnia. Dzięki temu wymiana pieniędzy na kryptowaluty odbywać się może w każdej wolnej chwili. Nie wymaga to oczekiwania w kolejkach, umawiania się na wizyty w kantorach lub czasu, który jest niezbędny do zaksięgowania środków na koncie. Sama transakcja odbywa się też bez zbędnych formalności typowych dla giełd kryptowalut lub banków. Wystarczy przyłożyć kod QR wygenerowany przez nasz portfel elektroniczy, na którym trzymamy krypto.

Samoobsługowy bitomat to również gwarancja zachowania większej prywatności podczas zawierania transakcji zakupu lub sprzedaży kryptowalut. To świetna wiadomość dla wszystkich tych, którzy mają dość firm marketingowych zbierających ich dane, aby później sprzedawać je lub wyświetlać im spersonalizowane reklamy. Bitomaty umożliwiają szybki i nieskomplikowany proces, który nie wymaga przeprowadzenia procesu rejestracji oraz podawania danych jak np. prywatny numer telefonu. Wielu uważa, że w dzisiejszym świecie, taka forma transakcji to świeży oddech, jeden z ostatnich bastionów wolności, niezależności i finansowej autonomii.

Następną zaletą jest fakt, że pomoc w znalezieniu lub obsłudze punktu Bitomat Lublin dostępna jest pod 728 008 004, i jak sprawdził nasz dziennikarz – nie wita nas wcale robot każący przez 10 minut klikać klawisze.

Bitomat w mieście Lublin a prowizje

Cechą, która wyróżnia Shitcoins.club wśród konkurencji są niezwykle niskie prowizje, które okresowo, podczas trwania promocji wynoszą nawet 0%! Uważnie śledząc aktualne discounts i giveaway, można trafić na oferty, dzięki której uzyskać można nawet większą wartość niż na giełdach, czyli np. +2% PLN lub BTC względem giełd. Promocje często publikowane są na social media operatora. Warto dołączyć więc do grona osób obserwujących w różnych mediach spełecznościowych np.: FacebookInstagram oraz Twitter. W kanałych tych często organizowane są konkursy, w których można wygrać kryptowaluty. W tym miejscu publikowane są również newsy ze świata BTC, bitomatów oraz wiele więcej. Dzięki nim, nie wypadniemy z obiegu.

Bitomat Lublin – godziny otwarcia

Punkt bitomat w Lublinie dostępny jest w godzinach otwarcia Galerii Handlowej Gala. Czynny jest w następujących godzinach:

 • poniedziałek 10-19;
 • wtorek 10-19;
 • środa 10-19;
 • czwartek 10-19;
 • piątek 10-19;
 • sobota 10-17;
 • niedziela 10-15.
Źródło: shitcoins.club

Jak działa Bitomat Lublin?

Obsługa bitomatów, zgodnie z wcześniejszymi wskazówkami, jest niezwykle prosta, a czas potrzebny na zawarcie transakcji jest minimalny – trochę jak w bankomtach albo paczkomatach. Korzystając z bankomatów Bitcoin, należy pamiętać o konieczności posiadania prywatnego klucza. Daje on dostęp do naszego e-portfela, który przypomina tradycyjne konto bankowe. Transakcje, których jednorazowa wartość nie przekroczy 1000 Euro, oraz niepowiązane działania do 15 000 Euro są w pełni prywatne. Nie wymagają potwierdzania swoich danych osobowych. Użytkownicy dzięki temu zyskują bezpieczeństwo.

Bitomat Lublin – anonimowość i weryfikacja tożsamości

Bitmaty od Shitcoins, wymagają autoryzacji poprzez skan dowodu osobistego w następujących w sytuacjach:

 • zawierania transakcji w kwocie jednorazowo przekraczającej 1000 Euro;
 • zawieranie transakcji niepowiązanych, ale przekraczające dzienną kwotę 15 000 Euro;
 • celowe zasłanianie twarzy podczas dokonywania transakcji, ukrywanie się pod bitomatem, inne podejrzane działania.

Zasady prywatności przy zawieraniu transakcji kryptowalut

Bitomaty ATM zapewniają wysokim poziomem bezpieczeństwa i prywatności. Poza wspomnianym wcześniej brakiem konieczności autoryzacji zawieranych transakcji na określone kwoty, po wejściu do bitomatu nikt z osób postronnych nie będzie miał możliwości wejścia do momentu, w którym aktualny użytkownik nie wciśnie przycisku, który na to pozwoli. Jest to rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo podczas procesu zakupu lub sprzedaży kryptowalut. Oczywiście, w przypadku galerii handlowych jak w przypadku punktu Bitomat Lublin, urządzenie jest w miejscu tak publicznym i “najeżonym” kamerami i strażnikami, że możemy czuć się bezpieczni i bez śluzy wpuszczającej tylko jedną osobę.

Jakie kryptowaluty obsługują bitomaty Shitcoins.club?

Bitomat od Shitcoins.club oferuje możliwość sprzedaży oraz kupna:

 • UST na trc 20 (Tether);
 • Bitcoin;
 • Litecoin;
 • Tron (31/10/2022 trwa przerwa w działaniu);
 • Ethereum.

Najbliższy inny bitomat

Trwa promocja na prowizję 0%, ale w punkcie Bitomat Lublin skończyły się środki? Inny bitomat firmy Shitcoins.club znajduje się w Radomiu. Adres to ul. Malczewskiego 6, 26-600 Radom.

Nie wspominamy o bitomatach innych firm w Lublinie, jako że inne firmy nie organizują obniżek do 0% prowizji lub nawet +3% dodatkowych PLN/BTC względem giełd.

Bitomaty Bitcoin ATM

Swoją sieć bitomatów ATM, Shitcoins.club zaczęło rozpowszechniać w 2017 roku. Z biegiem czasu coraz więcej pojawiało się ich w popularnych miejscach – np. galerie handlowe. Obecnie Shitcoins.club jest liderem w branży na terenie Polski, który dysponuje największą ilością urządzeń. W Europie również znajdują się w ścisłej czołówce – zajmują obecnie trzecie miejsce. Shitcoins.club to już ponad 190 bitomatów. Jeden z nich znajduje się w Centrum Handlowym Gala w Lublinie.

Źródło shitcoins.club

Lokalizacje pozostałych bitomatów ATM od Shitcoins.club znaleźć można, wpisując odpowiednie hasło w Google Maps lub wykorzystując mapę dostępną na stronie internetowej https://shitcoins.club/pl/mapa-bitomatow. Tam można też sprawdzić aktualny stan środków w urządzeniu.

Comments are closed.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ