Najlepsze etui do najpopularniejszych modeli marki Huawei

Będąc w posiadaniu wymarzonego smartfona, chcemy go odpowiednio zabezpieczyć przed ewentualnymi uszkodzeniami. W tym celu najlepiej wyposażyć się w odpowiednie etui. Brzmi prosto, a jednak liczba dostępnych propozycji może przyprawić o zawrót głowy. Biorąc pod uwagę samą markę Huawei, to dostępnych modeli etui jest ogromna liczba. Dlatego też postanowiliśmy odpowiedzieć na pytanie: „jakie są najlepsze etui do najpopularniejszych modeli marki Huawei?” i tym samym pomóc w podjęciu decyzji.

TOP 7 – najlepsze etui na popularne smartfony Huawei

Na samym wstępie warto się zastanowić, jakie ma być przeznaczenie etui. Jeśli obudowa ma przede wszystkim spełniać rolę ochronną, należy wyposażyć się w etui wytrzymałe. Powinno ono wykazywać się wysokim poziomem odporności na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli więc Twój telefon często ląduje na podłodze, koniecznie zaopatrz się w etui pancerne. Gdy jednak etui ma posłużyć przede wszystkim w celach dekoracyjnych, a w dodatku cenisz sobie gadżety lekkie i funkcjonalne – warto skupić się na modelach plastikowych bądź silikonowych. Oprócz tego etui musi być perfekcyjnie dobrane względem modelu telefonu. W przeciwnym razie zarówno wymiary, jak i rozmieszczenie otworów mogą być nieodpowiednie. W efekcie źle dobrane etui na smartfon może skutecznie uniemożliwić posługiwanie się nim! Dlatego koniecznie zapoznaj się z tym zestawieniem jakościowych etui na telefony Huawei.

  1. Pancerne etui – ochronne etui na model Huawei P20 Lite i inne smartfony tej marki dostępne jest w wielu wariantach. To chociażby etui na telefon Graver Case wykonane z utwardzonego silikonu i plastiku, o dodatkowo zabezpieczonych bokach. Pancerne etui Huawei P20 Lite jest zarazem niezwykle estetyczne. Dostępne są motywy botaniczne, klasyczne, nowoczesne czy nawet futurystyczne. Znaleźć można także jakościowe, niezwykle wytrzymałe, a zarazem designerskie modele, jak chociażby etui na smartfon Huawei Mate 10 Lite.

  2. Etui drewniane – jeśli chodzi o nowoczesne modele, takie jak smartfon Huawei Mate 10 Lite etui ochronne dostępne jest także w wersji drewnianej. Tego typu drewniane etui z grawerem prezentuje się niezwykle oryginalnie. Wyróżnić można także designerskie, drewniane etui Huawei P9 Lite 2017. To przede wszystkim pancerne etui na telefon Wood Case uzupełnione o naturalne drewno.

  3. Książkowe etui – kiedy z kolei mowa o ochronnym etui Huawei P9 Lite warto zwrócić na modele książkowe, takie jak etui na telefon Flex Book Fantastic. Zabezpiecza ono urządzenie przed zanieczyszczeniami, zarysowaniami i zabrudzeniami. To jakościowy futerał, którego kształt można odpowiednio dostosowywać, by zapewnić sobie maksimum wygody.

  4. Etui silikonowe – bez trudu znaleźć można silikonowe etui na smartfon Huawei P8 Lite i inne modele tego producenta. Wachlarz produktów jest w tym przypadku niezwykle szeroki, zwłaszcza gdy chodzi o wybór grafiki i stylu. Elastyczne etui silikonowe to zarazem doskonałe zabezpieczenie przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Warto zwrócić uwagę na designerskie etui z kolekcji Full Body Slim Fantastic. Z kolei etui na smartfon Huawei P10 Lite to modele niezwykle różnorodne – silikonowe, plastikowe, drewniane, pancerne czy książkowe.

  5. Plastikowe etui – Plastikowe etui na telefon jest nieco mniej wytrzymałe na uszkodzenia powstałe w wyniku upadku. Z drugiej jednak strony dostępne są różne rodzaje tworzyw sztucznych, zwanych potocznie plastikiem. W związku z tym warto uważnie zapoznać się z opisem wyrobu, ponieważ plastikowe etui na telefon również może zachwycić swą wytrzymałością.

  6. Etui skórzane – klasyczne, skórzane etui to nadal opcja niezwykle popularna, zwłaszcza wśród miłośników rozwiązań tradycyjnych. Etui ze skóry ekologicznej dobrze zabezpiecza telefon przed zabrudzeniami i rysami. To propozycja ponadczasowa! Wyróżnić można chociażby etui na telefon Huawei P10 Lite z serii X-Level Vintage.

  7. Brokatowe etui – wśród modeli z tworzyw sztucznych odznacza się etui brokatowe. Brokat podkreśla estetykę przezroczystych etui lub może pokrywać je niemal w całości. Niesamowicie prezentuje się na przykład model TFO Liquid Glitter, czyli doskonałe etui na telefon Huawei P20 Lite.

Oczywiście nie są to wszystkie z możliwych propozycji. Etui do najpopularniejszych modeli marki Huawei występują także w wersji aluminiowej. Miłośnicy etui książkowych zainteresują się również etui z klapką, które może być dla nich dobrą alternatywą. Na szczęście wybór jest szeroki, dlatego z pewnością każdy użytkownik telefonu marki Huawei odnajdzie etui dostosowane względem potrzeb i preferencji.

Comments are closed.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ