MacBook Pro z pewnością może zaskoczyć swoimi możliwościami. Laptop spełni potrzeby zarówno tych zapracowanych i w ciągłej podróży, jak i tych, którzy pracują stacjonarnie. MacBook Pro oferuje wiele szczególnie dla profesjonalistów z różnych komputerowych dziedzin, ale zadowoli również tych, którym po prostu marzy się dobry sprzęt.

Procesory M2, M2 Pro oraz M2 Max

MacBook Pro z procesorami M2, M2 Pro lub M2 Max uznaje się za jeden z najpotężniejszych MacBooków dostępnych obecnie na rynku. Laptop z tej serii zdecydowanie charakteryzuje się przełomową wręcz prostota w komunikacji przez czaty wideo. Dzięki ekranowi Liquid Retina XDR oraz technologii ProMotion wszystko to, co się na nim dzieje przebiega zdecydowanie płynniej. Kamera o rozdzielczości 1080p pozwala na przejrzyste rozmowy wideo, wykonywanie zdjęć czy nagrań, a wbudowane trzy mikrofony zdecydowanie wspomogą w jak najlepszym wyłapaniu głównego dźwięki bez szumów tła. Dla niezwykłych wrażeń kinowych, poza wysokiej klasy ekranem, możemy cieszyć się sześcioma głośnikami, które wspierają technologię Dolby Atmos.

Rewolucyjny MacBook Pro 13

13-calowy MacBook Pro zalicza się do jednego z najbardziej przełomowych MacBooków. Należy do najwydajniejszych laptopów z tej serii za sprawą układu Apple M2. Tego MacBooka charakteryzuje przede wszystkim bardzo wysoka energooszczędność – akumulator jest w stanie wytrzymać nawet 20 godzin bez ładowania, co na pewno jest ogromnym plusem dla podróżników oraz tych, którzy lubią pracować poza domem, np. na świeżym powietrzu. Laptop ten możemy kupić z aż 16 GB pamięci operacyjnej i 2 TB pamięci na pliki (dysk SSD). Taki nośnik pozwala przechować naprawdę ogromną ilość plików i programów. Laptop odznacza się wysokim poziomem bezpieczeństwa – dzięki technologii TouchID, której głównym zadaniem jest odblokowywanie laptopa, otwierania zaszyfrowanych dokumentów, jak również pomoc w dokonywaniu możliwie najbezpieczniejszych płatności.

MacBook Pro 16 dla grafików i montażystów

MacBook Pro 16 to prawdziwa gratka dla grafików, montażystów komputerowych oraz innych bardziej lub mniej artystycznych profesjonalistów. Laptop ma dostęp do ogromnej ilości edytorów, obróbek, czy programów do montowania, dla których żaden film do zmontowania, czy zdjęcie do przeróbki nie będą stanowić większego problemu. Dzięki ekranowi Liquid Retina XDR nie pominie się nawet najmniejszego graficznego szczegółu podczas pracy, co naprawdę pozwala na wyniesienie grafiki komputerowej czy montażu na zupełnie nowy poziom.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ