Według ekspertów najpiękniejsze miejsca na świecie aby spędzić wakacje oraz tegorocznego Sylwestra to wyspy Oceanu Indyjskiego –niesamowite Malediwy oraz ‘perły oceanu’ –czyli zielone Seszele. Prym wiedzie także urokliwy Mauritius i pachnący wanilią Zanzibar. Oto kierunki, gdzie możesz bez problemów polecieć podczas lata lub tej zimy.

Seszele – endemiczna fauna, flora i największe kokosy świata!

Seszele https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski/seszele to 115  przepięknych wysp pochodzenia koralowego i granitowego. Porozrzucane po Oceanie Indyjskim niczym koraliki z naszyjnika już od kilkudziesięciu lat dostarczają niesamowitych wrażeń turystom. Tylko 35 z wysp jest zamieszkana na stałe. Ich białe plaże pełne wygrzewających się w słońcu krabów obmywane są przez cały rok przez ciepłe i krystaliczne wody. Na lądzie znajdziecie endemiczne gatunki zwierząt, setki gatunków ptaków i  roślin, a w przybrzeżnych rafach tysiące mieniących się kolorami tęczy ryb. Czy taki raj na ziemi istnieją naprawdę? Tak, to archipelag bajecznych Seszeli . Czyste i spokojne plaże zaliczane są do jednych z najczyściejszych na świecie; są one niezwykle popularnym miejscem na podróże poślubne.  Śluby zawarte na Seszelach są uznawane w Polsce, wystarczy okazać certyfikat ślubu i zarejestrować go w miejscowym urzędzie stanu cywilnego.

Jednym z najbardziej urzekających miejsc archipelagu to prywatna wyspa North Island, Desroche Island oraz Wyspa Praslin. Ostatnia z nich to niezwykłe miejsce słynące z atrakcji jaką są unikatowe palmy kokosowe coco de mer ważące do 30 kilogramów, o charakterystycznym kształcie kobiecych bioder.

Mauritius – prawdziwa Perła Oceanu Indyjskiego

Mauritius https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski/mauritius był już uznany jako synonim raju przez znanego autira powieści – Marka Twain’a

„Mauritius został stworzony, zanim powstał raj, i posłużył jako model jego budowy” – pisał Mark Twain. Odwiedzając wyspę, wszyscy goście na pewno przyznają mu rację. Nie ma zatem piękniejszego miejsca na zorganizowanie wakacji z przyjaciółmi, rodzinnych wczasów, podróży poślubnej  lub ślubu. Podróże na rajski Mauritius od lat cieszą się niegasnącą popularnością wśród wymagających gości. Jednym z najlepszych hoteli i zarazem najbardziej romantycznych jest prestiżowy One&Only Le Saint Geran oferujący światowej klasy idylliczne wakacje.

Otoczony bajecznymi  zatokami, ekskluzywny kompleks hotelowy One&Only położony jest pośród bujnych ogrodów przy pięknej prywatnej piaszczystej plaży. Świeżo otwarty 3 lata temu po generalnym remoncie stał się wyznacznikiem luksusu na Mauritius. Pokoje są bardzo przestronne, standardowa kategoria pokoju ma około 60-65 m. kw. Położony jest na zachwycającym  półwyspie Belle Mare, wzdłuż którego ciągnie się wspaniała rafa koralowa.

Zanzibar – afrykańska wyspa pachnąca goździkami

Ciekawa i bujna historia Zanzibaru pokazuje odbicie w jego bogatej kulturze i architekturze. Wyspa była przez wiele lat pod wpływami arabskimi i europejskimi, co można zauważyć podczas wizyty w starym mieście słynnego Stone Town. Wybrzeża Zanzibaru obmywają turkusowe krystaliczne wody Oceanu Indyjskiego.  Goście doceniają wyspę za m. in.: jej cudowne rafy koralowe, możliwość kitesurfingu, świeże soczyste i słodkie owoce, ryby, homary i inne owoce morza, w szczególności homary oraz niezwykłą architekturę rzeźbionych drzwi w zabytkowym Stone Town. Zanzibar posiada typową afrykańską atmosferę i wiele możliwości zwiedzania, z safari w parkach narodowych na terenie Tanzanii lub Kenii włącznie. Szczególnie warte uwagi  .będą parki Masai Mara oraz Serengeti, gdzie zaobserwować można słynną Wielką Migrację.

Benefity podróżowania i priorytetowa obsługa z CARTER®

Butikowe biuro podróży CARTER® już od 2003 roku specjalizuje się w turystyce luksusowej, miedzy innymi w organizacji ekskluzywnych wczasów oraz zagranicznych ślubów i podróży poślubnych.

CARTER® to eksperci od luksusowych wypraw i ekskluzywnych wycieczek na wszystkie kontynenty. W ofercie biura znajdziesz wszystko to co najlepsze – ekskluzywne hotele, piękne prywatne wyspy, magiczne safari i wyprawy na 7 kontynentów. Opiekunowie i Travel designerzy z biura podróży zadbają o każdy szczegół wyprawy, od transfery luksusową limuzyna lub helikopterem po zorganizowanie tortu na plaży z okazji urodzin lub rocznicy ślubu.

Poszukujesz wakacji marzeń na rajskich wyspach lub wyprawy w egzotyczne zakątki świata?

Biuro podróży CARTER® https://carter.eu/ serdecznie zaprasza do kontaktu:

tel: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246,  travel@carter.eu
Biuro ul. Hoża 50/23 w Warszawie

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/
https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ