Gra MMORPG – to Twój ulubiony gatunek? Odkryj Broken Ranks. Tytuł, który udowadnia, że polskie produkcje mają przed sobą przyszłość

Lubisz gry komputerowe? Dajesz się ponieść przygodzie i kiedy grasz, jesteś zupełnie w innym świecie? Na Twoich półkach dumnie stoją wszystkie edycje Heroes of Might & Magic, Baldur’s Gate i Wiedźmina. Sprawdź zatem, co kryje w sobie polska gra MMORPG od Whitemoon Studio, następczyni The Pride of Taern

Gra MMORPG, w której trzeba myśleć

Kiedy już zajrzysz do świata gry Broken Ranks, nieprędko się z niego wydostaniesz. Nieliniowa fabuła gwarantuje Ci mnóstwo tyleż ciekawych, co niebezpiecznych przygód. Co więcej – wciąga Cię od razu, a potem jest tylko lepiej. Szybko przekonujesz się, że aby przetrwać, musisz być czujnym, a decyzje podejmować z rozmysłem. 

Szybki refleks przyda Ci się za to podczas walki, kiedy masz 10 sekund na to, żeby wybrać strategię pokonania przeciwnika. Lepiej zmieścić się w czasie, bo inaczej gra sama zdecyduje za Ciebie, a to może skończyć się nieciekawie.

Którym bohaterem zagrasz? Wprowadź się na stałe do Taern

Wybierz postać, z którą będziesz się czuł najlepiej. Miecz, łuk, czy śmiercionośne pazury? A może magia ognia, pętanie umysłów albo przywołanie sił natury? W Broken Ranks masz do wyboru pełen przekrój bohaterów i umiejętności. Od łucznika, przez druida, voodoo, barbarzyńcę, sheeda, rycerza, aż po maga ognia.

Rozwijaj swoją postać i zdobywaj kolejne levele. A co, jeśli zginiesz? Zwłaszcza na początku bywa z tym łatwo. Na szczęście twórcy nie są zbyt surowi dla świeżych graczy – wybierasz 1 z 6 kart śmierci i dowiadujesz się, czy tracisz punkty doświadczenia, złota – i jak dotkliwie to odczujesz. Za to nikt nigdy nie odbierze Ci poziomów, które zdobyłeś.

Nieliniowa historia – rozgrywka komputerowa na wiele godzin

Wielowątkowa fabuła w Broken Ranks powoli odsłania przed Tobą kolejne tajemnice krainy Taern. To klasyczny RPG, w którym spotykasz na swojej drodze przyjaciół i wrogów, w tym potwory rodem z legend.

Warto przystanąć na chwilę, żeby zamienić parę słów z postaciami, które mijasz. Kto wie, która z nich zaproponuje Ci zadanie do wykonania, powie kilka ciekawostek, dotyczących życia w Taern? W dodatku zrobi to, posługując się soczystym językiem, w którym nie brak archaizmów i żywy jest duch Słowiańszczyzny. 

Broken Ranks – gra MMO dla samotnych łowców i zgranych ekip

Graj sam albo z grupą znajomych (żeby Wam się to udało, musicie się zarejestrować na tym samym serwerze). Załóżcie gildię i walczcie razem – w ten sposób podniesiecie szansę na wygraną w walce, zwłaszcza jeśli każdy z Was posługuje się inną bronią. A musisz wiedzieć, że ciekawym utrudnieniem w Broken Ranks jest to, że jeśli kilka razy z rzędu użyjesz na przeciwniku tej samej broni, on szybko wyłapie, jaka jest Twoja mocna strona i zacznie się skutecznie bronić. 

Darmowe MMORPG – rozrywka, za którą nie płacisz

I wiesz co, jest najlepsze? To wszystko przeżywasz zupełnie za darmo. Wcielasz się w dowolnego bohatera, wchodzisz w interakcje z innymi graczami. Nie płacisz za konto, po prostu pobierasz klienta gry, rejestrujesz się i zaczynasz jedną z najlepszych komputerowych przygód w swoim życiu. 

Od siódmego poziomu możesz mieć zwierzaka, i to nie tylko psa, ale zupełnie fantastycznego stwora. I jeśli chcesz zmienić mu skórkę, wówczas faktycznie potrzebujesz abonamentu. Ale jeśli podoba Ci się taki, jaki jest – nie ma powodu, żebyś wydawał pieniądze. Bo dostęp do zadań, przedmiotów i bossów masz dokładnie taki sam, jak gracze, którzy płacą.

Graj w 2023 r. i odkryj tajemnice Taern

Broken Ranks, polskie massively multiplayer online z gatunku MMORPG, stale się rozwija. Wydany w styczniu od 2022 r. tytuł pod względem fabularnym wciąż się rozrasta, dochodzą nowe zadania i postacie. Od tamtej pory regularnie pojawiają się nowe wydarzenia, podczas których można sporo zarobić i znaleźć ciekawe przedmioty. Dzięki temu gracze mają możliwość doświadczania nieograniczonych przygód i zdobywania coraz większych umiejętności. To wszystko sprawia, że Broken Ranks to gra, która przyciąga coraz większe rzesze fanów gatunku MMORPG.  Gra nie ma końca, dlatego prawdą jest, że jeśli raz przekroczysz granicę Taern, zostaniesz w niej na zawsze.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ