Czy można podarować komuś wyjątkowy prezent, który będzie nie tylko oryginalny, ale przede wszystkim sprawi komuś radość, gdyż osoba ta będzie wiedziała, że powstał on wyłącznie z myślą o niej? Wybierając niebanalne podarki, warto zastanowić się nad personalizowanymi prezentami, idealnie skrojonymi dla strony obdarowanej. To na pewno będzie wyjątkowy prezent, wzruszający i warty zapamiętania. Tylko co można wykorzystać do stworzenia personalizowanego prezentu?

Pocztówki z własnym nadrukiem

Personalizowane pocztówki to doskonały prezent prosto z serca, jaki można podarować bliskiej osoby. Dzięki możliwości naniesienia na nią dolnego nadruku może przedstawiać np. wspólne zdjęcie lub nawiązywać do pasji strony obdarowanej. Oczywiście, jeżeli nie mamy pomysłu na grafikę, zawsze można wybrać jedną z dostępnych i wówczas pokusić się o samodzielnie przygotowanie życzeń czy dedykacji. Najważniejsze jest jednak to, by zarówno grafika, jak i tekst były dopasowane do osoby, która ma taką pocztówkę otrzymać. Wówczas z pewnością będzie to jeden z lepszych prezentów, jakie otrzymała. Dlaczego? Ponieważ został on całkowicie stworzony z myślą wyłącznie o niej.

Papier pakowy z własnym nadrukiem

Co oryginalnego można podarować drugiej osobie? Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest papier do pakowania, na którym można umieścić dowolny nadruk. To połączenie oryginalności i praktyczności, które niejednemu obdarowanemu przypadnie do gustu.

Jeszcze do niedawna taki papier był wykorzystywany w celach wyłącznie reklamowych, dziś natomiast stanowi niebanalny pomysł na prezent. Warto wybrać dobrej miejsce, w którym zostanie zrealizowany projekt. Wówczas mamy gwarancje tego, że nasza bliska osoba otrzyma papier estetyczny, a przy tym solidny i naprawdę wysokiej jakości.

Na takim papierze pakowym może znaleźć się dowolny nadruk, warto więc pobudzić kreatywność i z myślą o stronie obdarowanej wymyślić coś naprawdę wyjątkowego.

Taki papier możesz zamówić na: https://www.drukomat.pl/papier-pakowy

Personalizowane czekoladki

Czy dla miłośnika słodkości może istnieć lepszy prezent niż personalizowane czekoladki? Z pewnością ciężko byłby znaleźć coś lepszego od nich.

Tu możliwości stworzenia idealnego prezentu jest wiele, warto więc zastanowić się nad tym, jaki efekt chcemy uzyskać. Personalizacji mogą być poddane zarówno czekoladki, jak i opakowania/pudełka, w które będą zapakowane. Na opakowaniu można umieścić dowolną grafikę, jednak jeżeli ma to być prezent spersonalizowany, warto postarać się o to, by było to zdjęcie czy coś, co bezpośrednio będzie charakteryzowało relację pomiędzy obdarowującym a obdarowanym.

Osoby chcące oryginalnego prezentu mogą pokusić się o wybór słodkiego nadruku bezpośrednio na czekoladkach. Tekst jest dowolny, ważne by nie był zbyt długi i odpowiednio dobrany do okoliczności.

Kubki

Kubek to chyba najbardziej klasyczny i najczęściej wykorzystywany pomysł na spersonalizowany prezent. Kubek może być nie tylko fajną ozdobą, ale przede wszystkim jest praktycznym gadżetem, z którego można korzystać na co dzień.

Na kubkach można zamieszczać między innymi zabawne napisy czy ulubione powiedzenia właściciela, do którego taki podarek ma trafić. Świetnym pomysłem będzie również umieszczanie na nich zdjęć.

Dobrze przemyślany wzór będzie wyglądał ciekawie, sprawiając, że z pozoru prosty i banalny kubek będzie wyjątkowym prezentem.

Spersonalizowany pendrive

Pendrive to niepozorny, ale jakże praktyczny gadżet, używany przez mnóstwo osób. Warto więc wykorzystać go szukając pomysłu na spersonalizowany prezent. Tu możliwości stworzenia wyjątkowego prezentu jest kilka. Można np. umieścić dedykację na obudowie urządzenia, jasno wskazującą na to, czyją jest własnością. Jeszcze ciekawszym rozwiązaniem będzie umieszczenie w jego pamięci plików. Mogą być to zarówno wspólne zdjęcia, jak i ulubiona muzyka, książka w formacie e-booka itp. Można również pokusić się o umieszczenie na nim pliku z krótką, ale ciekawą lub humorystyczną historyjką dotyczącą obdarowanej osoby. Pendrive to prezent, który przy odrobinie kreatywności może być naprawdę wyjątkowy.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ