Microsoft Office 2019

Chyba nie ma na świecie osoby, która korzystając z komputera nie miała do czynienia z programem Microsoft Word. Już w szkole podstawowej dzieci korzystają z tej aplikacji, a na dalszym etapie edukacji jest ona praktycznie niezbędna. Większość prac dyplomowych została napisana w Wordzie. Korzystamy z niej również w pracy, w której laptopy są zaopatrzone w program do pisania. Ponadto jest to przydatny program do użytku codziennego, kiedy chcemy zrobić notatki czy spisać swoje myśli.

Pakiet biurowy Office 2019 to nie tylko Word. Jest to szereg aplikacji pomocnych w szkole i pracy. Kto z nas nie robił prezentacji na zaliczenie w programie PowerPoint albo nie uczył się obsługi Excela na ocenę na komputerze PC? To właśnie pakiet Microsoft Office jest bardzo często podawany jako umiejętność w CV, ponieważ jest to doceniania w wielu branżach kompetentność. Jeśli zależy ci na wizerunku i wysokiej jakości produktu warto zainwestować w pakiet Microsoft Office 2019 i nie szukać zamienników.

Pakiet Microsoft Office 2019 – najlepszy wybór

Ze względu na fakt, że pakiet Microsoft Office to produkt płatny, wiele osób zastanawia się, czy nie lepiej pobrać jakąś alternatywną wersję programu do pisania. Jeśli nie zależy nam na jakości produktu, z programu będziemy korzystać od czasu do czasu, a zapisane pliki zostaną tylko na naszym komputerze, to pewnie tak. Jednak Microsoft Office to lider na rynku pakietów biurowych. To wieloletni rozwój firmy i jej polityka wpłynęły na to, że usługi dostępne są na prawie każdym komputerze na świecie.

Ogromna baza użytkowników Office daje nam pewność, że nasze pliki zostaną odczytane przez każdego i na każdym sprzęcie. To właśnie pakiet Microsoft Office narzucił format zapisywania plików, więc w alternatywnych programach znajdziemy zapisek o zgodności formatu. Dbając o wizerunek firmy, bezpieczeństwo plików i bezawaryjność dosłownie musimy rozważyć propozycję pakietu biurowego MS Office.

Microsoft Office 2019 Standard

Jak wiemy, Microsoft Office to nie tylko program Word, ale szereg aplikacji niezbędnych do pracy biurowej czy edukacyjnej. Pakiet biurowy oferuje nam wiele ciekawych rozwiązań, które łączą się ze sobą i są ze sobą zintegrowane. Dlatego warto wykupić pakiet Office, jedynym dylematem, przed którym staniemy, to wersje pakietu. Na przykład Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, Microsoft Office 2019 Professional Plus czy Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac. Dla osób o wysokich wymaganiach najlepszą propozycją jest wersja Microsoft Office 2019 Standard, która spełnia wszystkie wymagania stawiane oprogramowaniu biurowemu.

Decydując się na pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 Standard, który oferuje sklep KluczeSoft.pl, zyskujemy pewność i bezpieczeństwo zakupu. Z fakturą VAT dostaniemy oświadczenie o legalności oprogramowania. Klucz licencyjny w wersji elektronicznej dotrze do nas w 1 minutę na e-mail. Ponadto w mailu znajdziemy plik do instalacji do pobrania oraz instrukcję instalacji i konfiguracji wraz ze zrzutami ekranu. Oprogramowanie Microsoft Office 2019 Standard zawiera 6 aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i OneNote. Jest to stała i pełna wersja oprogramowania, co oznacza jednorazowy zakup produktu.

Pakiet Office dla instytucji edukacyjnych i otwarta licencja Microsoft

Oprogramowanie Microsoft Office to idealne rozwiązanie dla placówek oświatowych i jednostek edukacyjnych. Z licencji edukacyjnej może skorzystać kilka instytucji edukacyjnych: szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, uczelnie (szkoły wyższe), ale również biblioteki, muzea oraz organizacje non-profit (charytatywne). Microsoft Office 2019 Standard zawiera w sobie najważniejsze aplikacje biurowe, które usprawnią pracę sekretariatu czy pracowni informatycznej oraz uzupełnią ofertę edukacyjną.

W ramach jednej subskrypcji możesz wykupić licencję edukacyjną na kilka lub kilkanaście stanowisk. Jest to otwarta licencja Microsoft, czyli na własność z jednorazową opłatą. Ten typ licencji jest wieczysty, przeznaczony dla podmiotów gospodarczych, edukacyjnych oraz administracji. Pozwala na nabycie licencji w sposób elastyczny i w dowolnym momencie trwania umowy.

Pakiet najważniejszych aplikacji – Office 2019

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 Standard zawiera 6 najważniejszych aplikacji oraz ich nowe funkcje: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i OneNote.

Word to edytor tekstu, służy do tworzenia dokumentów tekstowych, które mogą zwierać tabele, rysunki, wykresy, równania oraz inne obiekty. Możliwe jest udostępnianie dokumentów i ich edycja w czasie rzeczywistym z innymi osobami.

Program Excel obsługuje arkusze kalkulacyjne, umożliwia prezentowanie danych i prognozowanie.

PowerPoint służy do tworzenia prezentacji multimedialnych łączonych w slajdy oraz posiada opcje łatwego tworzenia animacji. Za pomocą funkcji powiększenia można przechodzić z jednego miejsca w prezentacji do drugiego w dowolnej preferowanej kolejności. Ponowne wyświetlanie fragmentów prezentacji odbywa się bez przerywania przebiegu prezentacji.

Trzy powyższe programy, to najpopularniejsze propozycje Pakietu Microsoft. OneNote to aplikacja do zapisywania uwag, w której możesz rysować i pisać. Program konwertuje tekst pisany odręcznie na tekst drukowany. Outlook ma za zadanie zarządzać naszą pocztą elektroniczną, kontaktami, zadania oraz kalendarzem. Publisher służy do tworzenia profesjonalnych publikacji i unikalnych materiałów marketingowych. Wymienione aplikacje to minimum niezbędne do pracy biurowej i edukacyjnej.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ