Ile kosztuje naprawa iPhone w Warszawie?

Jesteś posiadaczem smartfona iPhone? Ekran lub szybka Twojego telefonu jest rozbita, a Ty zastanawiasz się, ile będzie kosztowała jego naprawa? Chcesz wymienić baterię w iPhone lub przeprowadzić kompleksową naprawę? Jeśli Twoja odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań jest twierdząca, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Otóż specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty, powstał ten krótki tekst, z którego możesz dowiedzieć się, jak wygląda oraz ile kosztuje naprawa iPhone.

Najczęściej występujące usterki w telefonach iPhone


Użytkownicy Apple często nie wyrażają sobie korzystania z innych urządzeń. Dlaczego? Wynika to przede wszystkim z przyzwyczajenia, a także z przekonania o wysokiej jakości, którą oferuje firma. Warto jest zaznaczyć, że urządzenia marki Apple charakteryzują się swoim własnym oprogramowaniem. Jest to oczywistość iOS, czyli główny konkurent popularnego androida. Mimo swojej ogromnej popularności, telefony iPhone trafiają do serwisów z taką samą częstotliwością jak produkty innych marek. Pod spodem przedstawimy Ci najczęściej wykonywane naprawy w smartfonach iPhone.

Wymiana szybki w urządzeniach od Apple

Wymiana szybki iPhone jest jedną z najczęściej wykonywanych usług w serwisach. Choć nowe modele mogą pochwalić się wyświetlaczami typu OLED, które są dodatkowo chronione grubym szkłem, tak zwane rozbite szybki nadal są jednymi z najczęściej pojawiających się usterek. Z czego to wynika? Zdania na ten temat są podzielone. Niektórzy uważają, że wina leży po stronie użytkowników, którzy nie przykładają dużej wagi do ochrony ekranu, inni jednak twierdzą, że za tak częste przypadki zbitej szybki, winę ponosi producent. Niezależnie od tego, jakie jest Twoje zdanie, warto zadbać o to, by ryzyko zbicia ekranu było możliwie jak najmniejsze. W tym celu warto zainwestować w specjalną folię lub też szkło hartowane oraz etui. Etui jest szczególnie ważne w przypadku tak zwanych szklanych plecków, czyli obudowy telefonu. Coraz częściej można się spotkać ze szklanym wykończeniem smartfona. Jeśli mowa o designie, jest to wprost genialne posunięcie, ponieważ telefon prezentuje się wprost świetnie, jednak decydując się na zakup tego typu smartfona, należy dokupić do niego odpowiednie etui. Jeśli chodzi o etui, to jest ono przydatne również w kwestii zabezpieczenia aparatu. Wymiana szybki to stosunkowo nieskomplikowany zabieg. Warto jest jednak zdawać sobie sprawę z tego, że czasem uszkodzenia bywają tak silne, że oprócz szybki, naprawy wymaga również cały ekran. Koszt wymiany szybki jest zależny od wielu czynników, przeważnie oscyluje on jednak w granicach od 500 do 1000 złotych.

Wymiana baterii – kiedy wymienić?

Napuchnięta bateria to kolejny problem, który dotyczy posiadaczy telefonów marki Apple. Wymiana baterii iPhone wiąże się z koniecznością wydania od 300 do nawet 700 złotych. Cena nie jest oczywiście stała, ponieważ koszt naprawy zależy między innymi od modelu telefonu oraz poziomu uszkodzenia. Dlaczego baterie w smartfon iPhone ,,puchną”? Jest to bardzo popularne zjawisko, które wynika z wad fabrycznych lub z niepoprawnego ładowania. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że odpowiedni sposób ładowania telefonu ma ogromny wpływ na jego stan techniczny. Szczególnie ważne jest oczywiście pierwsze ładownie, które powinno zostać wykonane zgodnie z zaleceniami producenta.

Serwis iPhone Warszawa

Serwis iPhone to miejsce, do którego możesz udać się ze swoim popsutym smartfonem. Jak łatwo można się domyślić, naprawa iPhone często jest kosztowna, a ceny za wymianę pojedynczej rzeczy są w stanie ponad dwukrotnie przewyższyć kwoty dotyczące konkurencyjnych marek. Z czego to wynika? Oryginalne części Apple są niestety nieco droższe, ponieważ producent bazuje przede wszystkim na najwyżej jakości. Minimalizm oraz wysoka klasa produktu to jedne z podstawowych założeń marki. To właśnie dlatego Apple stało się tak popularne oraz zyskało swoje dobre imię.

Mamy nadzieję, że dzięki temu tekstowi, wiesz już wszystko na temat naprawy telefonów iPhone.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ