Regulowane biurko to Twoja baza do wykonywania pracy zdalnej

Ostatnie miesiące zmusiły niejako wielu pracowników do zmiany miejsca świadczenia pracy. Dom stał się też kącikiem biurowym. Już kilka tygodni w takich warunkach uwydatniły braki w podstawowym wyposażeniu. Kilka godzin dziennie spędzonych na niewygodnym krześle przy stole przystosowanym do wspólnego spożywania posiłków i spędzania czasu wykazuje, że jest to nieergonomiczne i szkodzi zdrowiu. Jeżeli ten scenariusz brzmi dla Ciebie znajomo – to znak, że powinieneś wybrać biurko regulowane oraz krzesło, dzięki którym zadbasz o utrzymanie właściwej postawy. Twój kręgosłup odwdzięczy Ci się brakiem dolegliwości bólowych w przyszłości. Inwestycja we własne zdrowie i komfort jest nieoceniona, dlatego zapoznaj się w kilkoma wskazówkami, które pomogą Ci dobrać właściwy sprzęt.

1. Biurko do pracy na stojąco – na co zwrócić uwagę?

2. Ten element poprawi wygodę przy korzystaniu z regulowanego biurka

3. Biurko regulowane – zachowaj porządek w okablowaniu

4. Opanuj porządek do perfekcji dzięki podblatowym organizerom na kable do biurek regulowanych

5. Możliwość rozbudowy biurka do pracy 

Biurko do pracy na stojąco – na co zwrócić uwagę?

Sytuacja spowodowana pandemią zmusiła wiele firm produkcyjnych do przeorganizowania dotychczasowej pracy i zmiany profilu. Dotyczy to również firm stolarskich i meblowych – niektóre z nich, korzystając z mniejszego zainteresowania klientów wykonywaniem wymiany dotychczasowych mebli, zdecydowały się na specjalizację na meble przydatne w pracy zdalnej. Przykład stanowi choćby biurko regulowane. Warto jednak w tej materii zaufać firmom, które od lat wykonują takie usługi i zasłużyli na miano ekspertów w tej materii. Zdobyte doświadczenie, odpowiednie akcesoria, które stwarzają możliwość personalizacji (kolor i rodzaj nóżek, rodzaje blatów) – to tylko część zalet.

Najistotniejsze jest doświadczenie w wykonywanych pracach i jakość. Ogromna różnorodność potrzeb klientów i wystroju wnętrz stawia przed takimi firmami spore wyzwania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzają te elementy, które mogą zostać spersonalizowane pod indywidualne gusta. To oferuje także poczucie wyjątkowości wynikające z posiadania unikalnego produktu.

Ten element poprawi wygodę przy korzystaniu z regulowanego biurka

Jeśli jesteś na etapie projektowania takiego biurka – zadbaj o to, by było dla Ciebie wygodne i poza regulowaną wysokością (w opozycji do dotychczasowego stołu) miało także inne zalety. Mowa choćby o gnieździe nablatowym wyposażonym także w gniazdo USB. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy podpinasz wiele kabli i nurkowanie pod biurkiem w celu podpięcia ich do przedłużacza zaczyna być kłopotliwe. W ułatwieniu sobie tych wszystkich czynności pomoże Ci właśnie taki rodzaj gniazda. Teoretycznie wydaje się to być dodatkiem o marginalnym znaczeniu, jednak w dalszej perspektywie pozwala podnieść komfort i wydajność pracy. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w sytuacji, gdy równocześnie z wykonywaniem pracy zawodowej musisz też co jakiś czas doglądać swoich pociech odbywających naukę zdalną – im mniej dystraktorów i czynności, które Cię rozproszą i zabiorą niepotrzebnie choćby kilka chwil – tym lepiej dla Ciebie i Twojej wydajności. 

Biurko regulowane – zachowaj porządek w okablowaniu

Niezależnie od tego, czy należysz do osób zorganizowanych i dbających o porządek, czy może cechuje Cię kreatywny nieład i kontrolowany chaos – przed złożeniem zamówienia na swoje personalizowane biurko do pracy na stojąco zwróć uwagę na to, aby uniknąć splątanych kabli. Gdy będziesz chciał wypiąć jedną z ładowarek, która oplotła przewód od innego sprzętu – wówczas warto wyposażyć się także w przepust na kable zamieszczony w blacie. Możesz również zdecydować, gdzie dokładnie chcesz go umieścić. To nie lada ułatwienie, które docenią zwłaszcza osoby leworęczne. Zastosowanie takiego przepustu pozwoli Ci także poprawić komfort i podnieść estetykę Twojego miejsca pracy, gdy zechcesz umieścić biurko pod ścianą lub obok kolejnego biurka – partnera lub dziecka, które chcesz mieć na oku. Wdrożenie tego w przypadku korzystania ze standardowych biurek było utrudnione – kable mieściły się bowiem pod blatem, co ograniczało możliwości w odpowiednim ustawieniu stołu do pracy.

Opanuj porządek do perfekcji dzięki podblatowym organizerom na kable do biurek regulowanych

Właściwa organizacja i zachowanie porządku w miejscu pracy zdalnej ma szczególne znaczenie, ponieważ stanowi to obecnie niejako element wystroju domu. Zastosowanie takiego korytka na kable, który ma ok. 80 cm szerokości pozwoli z powodzeniem zmieścić nie tylko sporą liczbę sąsiadujących ze sobą przewodów, ale i dwie listy prądowe. Co więcej, firmy specjalizujące się produkowaniu takich mebli na zamówienie oferują niejednokrotnie możliwość wyboru koloru takiego organizera, który można dobrać do koloru blatu samego stelaża.

Możliwość rozbudowy biurka do pracy 

Różnorodna oferta mebli przystosowanych do pracy zdalnej pozwoli wybrać idealne dla siebie rozwiązanie szyte na miarę i potrzeb i zasobności portfela. Poszczególne akcesoria można z powodzeniem dokupić już po jakimś czasie użytkowania biurka – nie tylko celem rozłożenia kolejnych wydatków w czasie, ale również lepszego poznania własnych preferencji i potrzeb.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ