Nowoczesne możliwości

Otaczanie się dźwiękami a tym samym rozrywka i relaks nie są zarezerwowane do konkretnych przestrzeni oraz spacerów ze słuchawkami na uszach. Nowoczesne systemy pozwalają zainstalować radio wszędzie i co istotne, nawet nie będziemy widzieć, gdzie jest odbiornik i jak jest rozłożona instalacja. Dzięki temu w kuchni, łazience, biurze czy warsztacie może rozbrzmiewać ulubiona piosenka lub też aktualne wiadomości, a wszystko to w bardzo estetycznym i praktycznym wydaniu.

  1. Radio w łazience
  2. Sprzęt dla wymagających

Radio w łazience

Często nie zdajemy sobie sprawy, że radio łazienkowe musi być odporne na działanie wilgoci i czynników zewnętrznych. Specjalistyczne urządzenia są więc niezbędne w każdym wymagającym miejscu i jeśli lubisz śpiewać do piosenki pod prysznicem czy słuchać wiadomości przy goleniu, warto zainteresować się ofertą https://eissound.pl/. Odtwarzacze do zabudowy pozwalają w bezpieczny i estetyczny sposób zamontować radio w łazience. Taką inwestycję należy oczywiście przeprowadzić na etapie budowy lub remontu. Wówczas wszystkie elementy instalacyjne umieszcza się w zabudowach, ścianach i sufitach, a na zewnątrz widać jedynie panel sterowania oraz niezwykle stylowe nowoczesne głośniki. Tego typy radia sufitowe sprawdzają się w łazience, w kuchni, w strefach SPA oraz wszędzie tam gdzie warunki dla elektroniki nie są zbyt sprzyjające. Z drugiej strony taka instalacja świetnie wygląda również w nowoczesnych domach, biurach i miejscach użytkowych.

Sprzęt dla wymagających

Designerskie radio kuchenne świetnie prezentować się będzie także w przestrzeniach połączonych z salonem i jadalnią. Bardzo często to właśnie przy porannej kawie potrzebujemy garści aktualnych informacji. To także bardzo dobry czas na zrelaksowanie się przy małej czarnej. Dobra muzyka jest również świetną towarzyszką gotowania, sprzątania, rodzinnych i przyjacielskich spotkań. Radia do zabudowy są dostępne w różnych wariantach i parametrach i dzięki temu można bez problemu dopasować zarówno styl, jak parametry techniczne do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu można osiągnąć rewelacyjne efekty, a z drugiej strony ograniczyć w mieszkaniu ilość widocznych sprzętów multimedialnych. Modne głośniki WiFi mogą się pojawić w całym domu, choć oczywiście trzeba pamiętać o tym, że tego typu inwestycję należy zaplanować już na etapie budowy lub remontu.

Choć radia w zabudowie teoretycznie wyglądają dość niepozornie, to ich możliwości są bardzo duże i jakość uzyskanego dzięki naprawdę zadowalająca. To również segment rynku, który dość dynamicznie się rozwija, więc producenci stale zaskakują nowymi propozycjami także tymi sterowanymi zdalnie.  

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ