Popularne gry on-line

Coraz więcej młodzieży spędza swój wolny czas grając w gry. Wiele gier pozwala na rozwój umysłu młodego człowieka. Ważne jest to, aby wybierać gry odpowiedzialnie. 

Popularne gry online 

Osoby, które decydują się na granie w gry, muszą pamiętać o tym, aby wybrać gry, które nie tylko będą świetną rozrywką, ale również będą pouczające. Warto wybierac swoją rozrywkę z rozwagą.

Hero Zero

Gra Hero Zero to gra, która z całą pewnością będzie nie tylko świetną rozrywką, ale również nauczy wielu ciekawych rzeczy. Na początku gracz otrzymuje misję, która polega na tym, aby znaleźć ubrania dla swojego bohatera, który jest prawie nagi. Trzeba na początku pokierować swoim bohaterem tak, aby on zarobił swoje pierwsze pieniądze – które wyda na ubranie. Dzięki temu dziecko, które gra w taką grę może zauważyć, że pieniądze odgrywają bardzo ważną rolę w życiu i trzeba na nie ciężko zapracować.

Cierpliwość – to główna cecha, którą powinien posiadać gracz grający w tą grę. Wszystkie misje wymagają czasu, aby je przejść. Prowadząc naszą postać z gry na salę treningową, sprawiamy, że wzrasta mu jego siła. Hero zero jest stworzona tak, że pozwala śledzić wszystkie umiejętności naszego gracza. Dzięki temu skupiamy się aby jak najbardziej rozwinąć jego postać. 

Big Farm

Fantastyczną grą jest także  Big Farm. To świetna gra dla osób, które marzą o założeniu własnej farmy. Gra rozpoczyna się w momencie, w którym dostajemy farmę w spadku od wujka. Od tego momentu to właśnie my jesteśmy właścicielami tego miejsca i od nas zależy jak potoczą się dalsze jej losy. Na farmie będziesz odpowiedzialny za budowanie własnych budowli, a także hodowanie przeróżnych zwierząt i roślin. 

Farmerama

Bardzo podobna jest także gra Farmerama. W tej grze również musimy zadbać o swoją farmę. Dzięki temu dziecko, grające w taką grę, zobaczy jak trudne jest posiadanie farmy. Gra zaczyna się w momencie w którym nasza postać nie posiada praktycznie nic, ma tylko puste pole z kilkoma roślinami. To właśnie my, jako gracz musimy zadbać o to, aby zaopatrzyć to miejsce w odpowiedni asortyment. W grze mamy możliwość decydowania o wielu rzeczach, jak na przykład o tym jakie zwierzęta i owoce będziemy hodowali.. Po zbiórce plonów możemy następnie sprzedać je na targu. Z całą pewnością jest to gra, która uczy. 

Gry Farmerama i Big Farm są więc do siebie bardzo podobne. Wszystkie trzy gry uczą przede wszystkim jak ważna jest ciężka praca. Gracz musi decydować o dalszych losach swoich bohaterów w każdej grze. Musi więc cechować się ogromną odpowiedzialnością. Gry z całą pewnością nauczą jak zarządzać czasem, a także sprawią, że gracz nabierze szacunku do pieniędzy i ciężkiej pracy.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ