Jak znaleźć doskonałe miejsce na niebanalną integrację?

Czy warto organizować imprezy firmowe?

Niemal wszystkie duże, a coraz częściej również i małe firmy dbają o relacje między swoimi pracownikami. Organizują im w tym celu wyjścia zespołowe, a także większe imprezy trwające całą noc lub nawet cały weekend. Popularność tego typu eventów rośnie z uwagi na ogrom posiadanych zalet. Jest to doskonała okazja i sposób na to, by podziękować swoim pracownikom za ich trud, wysiłek jaki codziennie wkładają w realizację wspólnych celów i osiągnięcie dobrego wyniku.

Jednocześnie wszelkiego rodzaju spotkania integracyjne poprawiają zwykle relacje między poszczególnymi osobami, pokazują ludzką twarz szefów i pozwalają na wzrost sympatii do siebie nawzajem. Pracownicy, którzy się lubią i dobrze znają chętniej ze sobą współpracują, co przekłada się na ich efektywność. Choć więc taka impreza wymaga pewnych kosztów, zwrócą się one firmie w postaci lepszych osiągnięć, zadowolonej, lojalnej kadry oraz dobrych opinii na rynku pracy.

Jak wybrać hotel na imprezę firmową?

Wiele zależy od tego jakim budżetem dysponujecie, ilu uczestników weźmie w niej udział, a także od preferencji grupy docelowej. Budowlańcy mogliby się nie ubawić na przedstawieniu baletowym, a kosmetyczki na meczu rugby. Jeśli nie masz pomysłu, wiele inspiracji oraz doskonałych miejscówek dla każdego znajdziesz na konferencje.pl. Możesz wpisać w wyszukiwarkę daty, liczbę osób, rodzaj spotkania, obiektu, ilość gwiazdek, województwo lub miejscowość, odległość od dworca/lotniska. Możesz także wybrać od razu rodzaje atrakcji, styl imprezy oraz otoczenie, w którym ma się ona odbyć. Znajdziesz tu hotele, restauracje, wille, hale sportowe, a także zupełnie oryginalne miejsca jak np. butelkownia, rzeźnia, muzeum motoryzacji i wiele innych.

Integracja dla każdego

Ważnym w procesie planowania integracji jest to, by wzięła w niej udział maksymalna liczba pracowników. Powinny zatem być przewidziane atrakcje, które zachęcą nawet tych, którzy nie lubią łączyć życia zawodowego z prywatnym. Wyjazd z noclegiem na pewno jest ciekawszym rozwiązaniem niż zwykła impreza, po której wszyscy rozchodzą się do domów. Daje bowiem możliwość pobycia ze sobą również następnego ranka, wspólnego śniadania bez pośpiechu, może jakiegoś zabiegu w spa, czy kolejnego dnia pełnego wrażeń.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ