Test monitora dla graczy – IIYAMA Gb2888 Gold Phoenix

Japońska marka iiyama to lider na rynku sprzętu gamingowego, głównie za sprawą swojej słynnej linii urządzeń G-Master. Za prawdziwą perłę kolekcji uchodzi monitor dla graczy serii Gold Phoenix, dedykowanej dla profesjonalnych graczy oraz e-sportowców – model GB2888. Warto przekonać się, dlaczego tak szeroka rzesza oddanych fanów również podziela to zdanie.

Monitory dla graczy, najważniejsze cechy i najlepsza specyfikacja

W pierwszej kolejności monitory dla graczy powinny odznaczać się parametrami umożliwiającymi prowadzenie dynamicznej rozgrywki. Liczy się nie tylko duża rozdzielczość ekranu, ale także płynne przechodzenie między sobą klatek animacji. Monitory iiyama oferują pełne spektrum dostępnych standardów tak, aby każdy gracz mógł wybrać urządzenie na swoją kieszeń, jednocześnie czerpiąc przyjemność z gry.

Monitory gamingowe IIYAMA – gwarancja jakości

Znakomita jakość, przystępna cena oraz bezpieczeństwo w czasie dokonywania zakupów – monitory gamingowe iiyama łączą w sobie te wszystkie cechy, dzięki czemu stanowią pewien fenomen na rynku elektroniki komputerowej. Wykorzystanie możliwie jak najlepszych podzespołów i parametrów, przy zachowaniu atrakcyjnych cen sprawia, że gracze z całego świata mają dostęp do wysokiego standardu rozrywki. Dodatkowo, monitory do gier serii G-Master objęte są gwarancją “Zero martwych pikseli” przez 30 dni od zakupu urządzenia, a także trzyletnią gwarancję producenta. Wysoka jakość nie powinna kończyć się na samym urządzeniu, a również obejmować profesjonalną obsługę klienta.

IIYAMA GB2888, dlaczego warto zwrócić na niego uwagę

Tym, co wyróżnia monitor iiyama GB2888 jest bez wątpienia selekcja parametrów – dobranych w taki sposób, aby z każdej rozgrywki uczynić niezapomniane doznanie. Po pierwsze, uwagę zwraca długość przekątnej ekranu, wynosząca 28 cali, a także możliwość wyświetlania obrazu w rozdzielczości 4K (3840 x 2160 pikseli). Dzięki temu i odpowiednio dobranej matrycy TN o podświetleniu LED, grafika prezentuje się wyraziście. Ponadto, model iiyama GB2888 wyposażony został w szereg opcji umożliwiających wyświetlanie płynnego i nienagannie ostrego obrazu, przez cały czas toczenia rozgrywki. Czas reakcji matrycy wynosi zaledwie 1ms, co razem z wykorzystaniem technologii Flicker Free oraz opcją AMD FreeSync zapewnia niezawodność nawet podczas prowadzenia bardzo dynamicznej gry online lub w trybie multiplayer. Urządzenie wprawdzie należy już do nieco większych wyświetlaczy, co oznacza, że nie zmieści się na każdym, standardowej wielkości biurku, ale jednocześnie oferuje bardzo wszechstronne możliwości jego wykorzystania. Sprawdza się nie tylko w czasie gry, ale również jako uniwersalny wyświetlacz do zadań specjalnych. Monitory dla graczy iiyama możecie kupić tutaj https://iiyama-sklep.pl/2-wszystkie-monitory-iiyama-prolite-g-master


Monitory do gier iiyama – w tym również GB2888, tworzone są z uwzględnieniem potrzeb gamerów znajdujących się na zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Dlatego też uniwersalność, jaką oferują, zdołała zgromadzić wokół marki tak szerokie grono zainteresowanych oraz oddanych fanów.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ