Jak samodzielnie zaprojektować etui na telefon?

Nadanie naszemu telefonowi indywidualnych cech i spersonalizowanie go za pomocą samodzielnie stworzonego projektu nie jest trudne. Nie trzeba być profesjonalnym grafikiem, nie jest konieczne posiadanie drogich programów. Dzięki internetowi każdy może zostać autorem niebanalnego projektu.

Kilka sposobów na projekt

Jeszcze niedawno przygotowanie wzoru do druku było nie lada wyzwaniem. Nie wystarczył sam pomysł, niezbędna była także wiedza o przygotowaniu i technologiach druku. I nie było to prostym zadaniem. Przestrzenie kolorystyczne, formaty plików, wymagana rozdzielczość, spady i nadlewki nie tylko brzmią niezrozumiale, ale też wymagają długiego okresu nauki i zdobywania doświadczeń. Jeśli nawet opanowaliśmy niezbędne umiejętności, to pozostawała kwestia odpowiednich narzędzi. Profesjonalne programy do obróbki graficznej to spory wydatek.

Nic dziwnego, że realizacja własnej wizji artystycznej wiązała się ze skorzystaniem z usług zawodowców. Nie były to usługi tanie, a samo przekazanie naszego pomysłu i dopilnowanie wierności realizacji zabierało czas i powodowało nerwy. Z pomocą przyszedł rozwój technologii. Aplikacje internetowe już teraz pozwalają na łatwe i szybkie urzeczywistnienie artystycznych fantazji, co więcej nie wymagają od ich autorów fachowej wiedzy i często dostępne są całkowicie bezpłatnie.

Samodzielnie zaprojektuj etui

Renomowani producenci etui do telefonów oferują swoim klientom możliwość skorzystania z dedykowanych kreatorów, których zadaniem jest maksymalne uproszczenie całego procesu. W praktyce wszystko ogranicza się do kilku kliknięć i poza walorami użytkowymi stanowi też niezłą zabawę. Klient ma do wyboru dwie drogi – skorzystanie z biblioteki gotowych grafik lub przesłanie własnego dzieła, które zostanie automatycznie przygotowane i skierowanie do produkcji. Wszystkie procesy techniczne odbywają się w tle i nie zaprzątają uwagi użytkownika. Gotowe biblioteki to zarówno zbiory abstrakcyjnych wzorów, jak i popularnych symboli czy fotorealistycznych obrazów. Ich gama jest tak szeroka, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli jednak gotowe propozycje to dla nas za mało, możemy przesłać własny projekt. Natychmiastowy podgląd pozwoli nam zobaczyć, jak będzie wyglądał produkt finalny, możliwe jest także szybkie wykonanie korekt kolorystycznych oraz dodanie efektów specjalnych. Również dodanie tekstu nie będzie stanowiło problemu. Ile to kosztuje? Cena spersonalizowanego etui zazwyczaj nie przekracza kwoty, jaką musielibyśmy wydać na standardowy produkt. A satysfakcja korzystania z dzieła własnych rąk to wartość bezcenna.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ