G Suite – najlepszy pakiet biurowy dla Twojej firmy

Kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa jest właściwa organizacja pracy. Sprawne funkcjonowanie firmy jest bardzo ważnym elementem w procesie budowania pozytywnego wizerunku naszej firmy. Coraz więcej organizacji poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pomogą w zwiększeniu wydajności i efektywności całego zespołu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Google oferuje wysokiej klasy pakiet usług internetowych działających w chmurze – G Suite (dawniej Google Apps for Work). Platforma zawiera szereg przydatnych narzędzi, które ułatwiają współpracę w grupie. Poniżej przedstawię kilka przydatnych aplikacji, które wchodzą w skład pakietu G Suite.

1. Gmail – Biznesowa poczta

Gmail dla firm to najlepsza rozwiązanie dla firm, które chcą w pełni wykorzystać potencjał maila. W pakiecie G Suite aplikacja Gmail pozwala na tworzenie aliasów tj. przypisywanie kilku adresów do jednego odbiorcy. Dlatego maile przychodzące na jan@flyonthecloud.com sprzedaz@flyonthecloud.com jkowalski@flyonthecloud będą przekierowywane do sprzedawcy o adresie jan.kowalski@flyonthecloud.com

Biznesowa wersja Gmaila posiada liczne filtry antyspamowe, dzięki którym zachowamy porządek w swojej skrzynce. W porównaniu do darmowej wersji, poczta nie zawiera reklam i spamu, które mogą być uciążliwe dla pracowników i rozpraszać uwage w trakcie pracy.

2. Kalendarz – szybkie planowanie spotkań

Dzięki tej usłudze możemy z łatwością zarządzać osobistymi, firmowymi lub zespołowymi kalendarzami. Aplikacja pozwala na szybkie organizowanie spotkań z innymi użytkownikami oraz na sprawdzanie informacji o ich dostępności. Ponadto dzięki niej możemy planować użycie pomieszczeń, sprawdzając szczegółowe informacje na temat ich rezerwacji.

3. Dokumenty Google – współpraca w czasie rzeczywistym

Jedną z funkcji tej aplikacji jest możliwość współpracy z pozostałymi członkami zespołu nad jednym dokumentem. Zmiany wprowadzane przez nich możemy obserwować w czasie rzeczywistym. Co więcej w pełni kontrolujemy, kto uzyska uprawnienia do edytowania i wyświetlania stworzonych przez nas plików.

4. Hangouts Meet – prowadzenie rozmów wideo

Aplikacja umożliwia łatwe organizowanie spotkań wideo z każdego miejsca. Ponadto integracja z kalendarzem umożliwia sprawne planowanie spotkań, wyświetlanie ważnych informacji oraz szybkie dołączanie do konferencji. Usługa pozwala na łatwą współpracę i budowanie pozytywnych relacji z pozostałymi członkami zespołu gdziekolwiek się znajdują.

5. Dysk Google – dokumenty w bezpiecznym miejscu

Dzięki tej usłudze nasze dane znajdują się w bezpiecznym miejscu. Dysk umożliwia przechowywanie dokumentów zespołu w wydzielonych miejscach, którymi łatwo zarządzać. Dzięki niemu każdy z użytkowników może mieć dostęp do aktualnych informacji. Dodatkową zaletą jest nieograniczone miejsce na dane oraz wskazywanie ważnych informacji, które mogą okazać się istotne.

6. Formularze Google – kreatywne tworzenie ankiet i formularzy

Jedną z najważniejszych funkcji tej aplikacji jest tworzenie ankiet w kreatywny sposób, które pozwolą nawiązać łatwy kontakt z klientem i uzyskać cenne informacje. Z łatwością możemy udostępniać formularze innym osobom oraz wspólnie analizować ich wyniki.Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić dużo cennego czasu.

Cennik G Suite:

Cennik G Suite uzależniony jest głównie od pakietu, który chcemy wybrać. Mamy do dyspozycji trzy wersje: Basic, w której każdy z użytkowników otrzymuje 30 GB miejsca na dane, koszt to 4 Euro za użytkownika miesięcznie lub 40 rocznie. Kolejny z nich to Business, który daje nieograniczoną przestrzeń oraz usługę archiwizacji ( 8 Euro miesięcznie lub 96 rocznie). Ostatni Enterprise zapewnia dodatkowe opcje ( 23 Euro miesięcznie lub 276 rocznie). Cena pakietu G Suite zależy od jego funkcjonalności i dostępnej przestrzeni.

Dzięki narzędziom znajdującym się w pakiecie możemy zwiększyć wydajność i efektywność naszego zespołu. Bezproblemowa komunikacja i łatwe udostępnianie stworzonych przez nas danych, to tylko niektóre korzyści jakie daje nam wdrożenie tej usługi. Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem tak niezwykle funkcjonalnego pakietu jakim jest G Suite lub przeprowadzeniem szkolenia, skontaktuj się z oficjalnym partnerem Google G Suite – Fly On The Cloud. Ponad 900 wdrożonych firm z całej Europy, wsparcie techniczne w języku polskim, oraz pomoc przy wdrożeniu i konfiguracji.

Comments are closed.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ