Szukasz kredytu konsolidacyjnego? Z nami uzyskasz extra środki!

Kredyt konsolidacyjny to produkt finansowy, po który sięgają osoby zadłużone poszukujące alternatywy dla kolejnych pożyczek.

Jego głównym zadaniem jest pomóc nam wyjść z długów. Właśnie dlatego ważne jest, aby dobrać kredyt konsolidacyjny, który całkowicie spełni swoje zadanie, zapewniając nam jednocześnie bezpieczeństwo.

Kredyt konsolidacyjny oferowany przez eKassa to nowoczesna alternatywa dla podobnych produktów dostępnych na rynku. Największą zaletą tego kredytu jest to, że oprócz środków na pokrycie aktualnych zobowiązań, mamy możliwość uzyskania również gotówki. I to nie raz, a trzy razy!

Kredyty konsolidacyjne to obecnie najpopularniejsze, a jednocześnie najskuteczniejsze narzędzie do walki z uporczywymi długami. Są one idealną alternatywą dla zaciągania kolejnych zobowiązań finansowych, które prowadzą jedynie do kolejnych zaległości. Wielu pożyczkodawców oferuje bowiem wysokie kwoty pożyczek, które możemy przeznaczyć na dowolny cel. W praktyce jednak musimy zwrócić je po 30 dniach. Kwestia zadłużenia nie rozwiązuje się, a jedynie zostaje przesunięta w czasie. Jeżeli nie zdobędziemy potrzebnej kwoty w ciągu miesiąca, zmuszeni będziemy do zaciągania kolejnej pożyczki, i kolejnej, i kolejnej. Co więcej, brak terminowych płatności grozi wpisaniem nas do rejestru dłużników, co psuje naszą historię kredytową i może w przyszłości uniemożliwić nam uzyskanie kredytu na ważny cel, jak np. samochód czy mieszkanie.

Decydując się na skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego możemy pozbyć się problemu zadłużenia raz na zawsze i zerwać ze spiralą kolejnych pożyczek, którymi do tej pory spłacaliśmy poprzednie. Taki kredyt pozwoli nam połączyć wszystkie istniejące zobowiązania w jedno oraz spłacać całość w wygodnych i co najważniejsze niskich ratach, których wysokość ustalamy sami, dopasowując je do naszych aktualnych możliwości finansowych. Obecnie coraz więcej pożyczkodawców decyduje się na włączenie takiego kredytu do swojej oferty. Ekassa nie jest tu wyjątkiem, chociaż nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ dla twojej wygody wprowadziliśmy możliwość uzyskania dodatkowych środków w trakcie kredytowania.

Kredyt konsolidacyjny od eKassa to potrójne korzyści. Po pierwsze, pozbywasz się długów względem wielu pożyczkodawców. Po drugie, otrzymujesz możliwość spłaty wszystkich swoich zobowiązań w systemie ratalnym, co odciąża twój portfel i pozwala racjonalniej gospodarować domowym budżetem. Po trzecie, otrzymujesz od nas dodatkowe środki na dowolny cel – niezależnie od oferty jaką wybierzesz. A ta – w trosce o twoją wygodę – jest niezwykle elastyczna. Oferujemy kredyt w wysokości od 2 000 do 16 000zł z możliwością spłaty nawet do 12 miesięcy. Część środków otrzymanych w ramach kredytu zostanie przelana bezpośrednio na konto twoich poprzednich wierzycieli, aby jak najszybciej pomóc ci rozwiązać problem długów. Pozostałe środki trafią do ciebie. Co więcej, jeżeli zdecydujesz, że w trakcie pożyczki będziesz chciał otrzymać dodatkowe fundusze, zasilimy twoją pożyczkę jeszcze dwukrotnie, dzięki czemu w trakcie spłaty uzyskasz dodatkowe środki na dowolny cel.

Kiedy decydujesz się na kredyt z eKassa masz pewność, że oferta dostosowana będzie do twoich aktualnych potrzeb i możliwości. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, dlatego nasza oferta jest tak elastyczna i wszechstronna. Choć inni pożyczkodawcy również mogą pokryć twoje zobowiązania to eKassa oferuje ci znacznie więcej. Wiemy, że każda umowa opiera się na współpracy, dlatego też chcemy podziękować za twoje zaufanie dając ci do ręki środki, które sprawią, że wyjdziesz z zadłużenia obronną ręką, a cały proces będzie bezpieczny i spokojny.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ