Rejestracja czasu pracy dla małej firmy

Elektroniczna ewidencja czasu pracy od lat nie jest już domeną dużych przedsiębiorstw. System RCP coraz częściej możemy spotkać także w małych firmach, które w ten sposób podwyższają swoją wydajność. Co więcej, nie oznacza to kosztownej inwestycji. Dobrym tego przykładem jest oferta firmy Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS >>> BIOFINGER.pl), na tyle szeroka i optymalna budżetowo, że także małe i średnie firmy mogą skorzystać z zalet, jakie zapewnia rejestracja czasu pracy.

Rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe

Podstawowym rozwiązaniem często spełniającym potrzeby małych i średnich firm jest tradycyjny rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe. Urządzenia oferowane przez firmę Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS >>> http://biofinger.pl/rejestracja-czasu-pracy/) charakteryzują się dwoma poziomami autoryzacji (karta magnetyczna i kod pin), rejestrują kilka różnych statusów zdarzeń, a ponadto są nowoczesne i posiadają kolorowe wyświetlacze. Każdy czytnik czasu pracy współpracuje z autorskim oprogramowaniem BIOFINGER/SW, tworząc skuteczny system rejestracji czasu pracy.

Mobilny system rejestracji czasu pracy – rozwiązanie dla branży budowlanej oraz eventowe

W XXI wieku rejestracja czasu pracy nie odbywa się wyłącznie w budynku będącym siedzibą firmy. Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS >>> BIOFINGER.pl) oferuje swoim klientom mobilny system RCP, który można zainstalować między innymi w kontenerze budowlanym i przenosić w dowolne miejsce. Odbywająca się w ten sposób elektroniczna ewidencja czasu pracy to rozwiązanie korzystne dla niewielkich firm, obsługujących kontrakty, zatrudniających pracowników tymczasowych i realizujących zlecenia poza swoją siedzibą.

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą i na odcisk palca

Rozwiązania przygotowane przez Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS >>> BIOFINGER.pl) również dla małych firm idą o krok dalej. Nowoczesnym i niezwykle skutecznym urządzeniem jest foto rejestrator czasu pracy z kamerą, wyposażony w Biometryczny czytnik czasu pracy. Ewidencja pracownicza odbywa się poprzez odcisk palca. Dodatkowo ten niezawodny czytnik RCP to narzędzie kontroli dostępu za sprawą wbudowanej kamery. W przypadku pracowniczego nadużycia lub nieuprawnionego dostępu foto rejestracja będzie stanowiła niepodważalny dowód.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ