Integracja z Allegro – gotowe rozwiązanie na zwiększenie sprzedaży

Nie od dziś wiadomo, że dobre przedsięwzięcie to takie, które nie tylko pozwala swojemu pomysłodawcy na spełnianie rozlicznych, własnych ambicji. Przedsiębiorca, któremu przypisuje się odnoszenie sukcesów, owszem – dokonuje osobistej samorealizacji, ale też potrafi wyciągnąć ze swojej pracy wymierne korzyści – również korzystając z innowacyjnych narzędzi, które mu na to pozwalają.

Każda działalność gospodarcza nastawiona jest w pewnym stopniu na to, by przynosić konkretne zyski. Dobry sklep to taki, który przyciąga stałych i nowych klientów, spełnia ich wymagania i pozwala na dalszy rozwój swojemu właścicielowi. Osiągnięcie wszystkich tych efektów nie jest łatwe, na szczęście w obecnych czasach na drodze do tego celu można wspomóc się pewnymi nowoczesnymi narzędziami.

Integracja z allegro – tajna broń platformy ErpBox

Współcześnie rynek konsumencki coraz śmielej przenosi się do świata wirtualnego – co dla niektórych przedsiębiorców jest to samo w sobie udogodnieniem. Sieć internetowa pozwala bowiem błyskawicznie dotrzeć do szerokiego grona klientów, niczym są dla niej także przeszkody geograficzne. Jakby tego było mało, e-commerce pozwala również znacząco uprościć strukturę zakładanej firmy, na przykład minimalizując liczbę osób potrzebnych do obsługiwania interesu.

Wirtualny sprzedawca ma obecnie szansę samodzielnie kierować swoim biznesem, a owa właściwość nowoczesnego biznesu nie musi wcale przemienić się w kulę u nogi. Potencjalnemu przedsiębiorcy przychodzą bowiem z pomocą specjalne oprogramowania, dzięki którym prowadzenie sklepu online przestaje być trudne czy kłopotliwe.

Korzystając z usług platform do zarządzania sprzedażą internetową, takich jak ErpBox, można wiele dobrego wynieść z doświadczenia specjalistów oraz funkcjonalności nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Właśnie dlatego nowoczesna, prywatna firma nie musi być już zlokalizowana w biurze i obejmować zatrudniania sztabu ludzi.

Jednym z ważniejszych i bardziej praktycznych narzędzi, jakie ma w swojej ofercie platforma ErpBox, jest integracja z Allegro – serwisem aukcyjnym znanym wśród wszelkich internetowych konsumentów. W praktyce oznacza to, że specjalne oprogramowanie wyręczy właściciela sklepu w przyjęciu i formalnej obsłudze złożonego zamówienia, tym samym skracając jej czas nawet o kilka minut. Narzędzie jest w stanie zadbać również o to, by automatycznie skierować do konkretnego zamówienia wybraną przez klienta opcję wysyłki.

Każdy, kto zdecyduje się na taką integrację w ramach konta ErpBox dostaje do ręki m.in następujące możliwości:

 • dostęp do Managera Allegro
 • pobieranie wszystkich zamówień z Allegro i ich obsługa
 • przejrzyste filtrowanie zamówień
 • automatyczna aktualizacja statusu zamówienia w serwisie Allegro
 • dostęp w jednym widoku do wszystkich informacji
 • automatyczne druki listów przewozowych
 • szczegółowe logi zamówienia
 • automatyczne e-mailowe powiadomienia dla klientów o wysłaniu zamówienia
 • możliwość łączenia wielu zamówień Klienta w jedno zamówienie

Wszystko to sprawia, że korzystanie z nowoczesnej platformy do obsługi sprzedaży ErpBox to danie własnemu biznesowi szansy na pełniejszy rozwój. Korzystając z obecnych w niej praktycznych narzędzi, można zaoszczędzić cenny czas – który lepiej poświęcić na rozwijanie oferty firmy, niż na “ślęczenie” w papierkowej robocie lub na samodzielnym i żmudnym umawianiu kolejnych transakcji.

ERPBOX Diagram

Warto zaznaczyć, że omawiane narzędzie, daje nie tylko szansę na przyspieszenie prosperowania firmy w sensie czysto technicznym. Zyskując czas, przedsiębiorca może poświęcić go więcej na przykład na:

 • budowanie własnej strategii sprzedażowej,
 • wyciąganie wniosków z dotychczasowego prosperowania firmy,
 • szukania dróg doskonalenia tej drogi.

Większa ilość wolnego czasu to bardzo kusząca perspektywa dla wszystkich e-przedsiębiorców, również tych właścicieli sklepów, którzy własnoręcznie sporządzają sprzedawane cudeńka – wszakże każda zaoszczędzona przez automatyczną obsługę chwila to dodatkowy czas na przygotowywanie nowych towarów.

ErpBox – to nie tylko Allegro

Mimo, iż treść tego artykułu została poświęcona integracji Allegro – to zaledwie ułamek tego, na co stać omawiane narzędzie do zarządzania sprzedażą. W ramach platformy realizowane są podobne integracje z Amazon, eBay, czy dowolnymi sklepami internetowymi. ErpBox to także gotowe rozwiązania w zakresie obsługi księgowości czy raportowania – o czym można przekonać się osobiście, zakładając za darmo testowe konto. Więcej na temat integracji oraz pozostałych możliwości platformy można przeczytać na blogu: https://www.erpbox.pl/aktualizacja-zamowien-dzieki-integracji-allegro-sposob-efektywnosc-sprzedazy/.

Comments are closed.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ