Jaki hosting warto kupić w 2017 roku?

Usługi hostingowe rozwijają się bardzo szybko, a to wszystko w związku z nową technologią. Na rynkach pojawia się co raz więcej rozwiązań dających możliwość tworzenia i zarządzania własnymi stronami. Oto kilka ważnych kwestii, o których nie można zapomnieć przy wyborze odpowiedniego hostingu w 2017 roku.

Hosting, który jest wybierany przy tworzeniu strony, musi być dostosowany do potrzeb budowanego projektu. Najczęściej chodzi o wybór takiego, który pozwoli na połączenie go z jednym z najbardziej popularnych systemów służących do zarządzania treściami mającymi pojawiać się na platformie. Kolejnym ważnym aspektem przy wyborze jest cena. Tani hosting może również dawać szerokie możliwości.

Jaki hosting wybrać?

Firma Kylos prezentuje szeroki wachlarz usług hostingowych. Wieloletnie doświadczenie funkcjonowania na rynku pozwoliło na przygotowanie pakietów, które są dopasowane do najczęściej pojawiających się skryptów. Hosting to bezpieczny i tani sposób na uruchomienie stron WWW, ale także i aplikacji webowych. Firma oferuje pakiet hostingu oraz domeny, dzięki którym bezzwłocznie można udostępnić bloga dla każdego użytkownika internetu.

Żeby wybrać odpowiedni hosting należy kierować się ceną oraz możliwościami, jakie może zaproponować firma. W przypadku różnych marek parametry są bardzo zbliżone. Dlatego poza ceną hostingu warto zwrócić uwagę na:

  • oferowany przez nią transfer (w tym co się dzieje w przypadku przekroczenia transferu),
  • przestrzeń dyskową (w tym różne ograniczenia jak np. dopuszczalną ilość plików),
  • prędkość połączenia,
  • obsługę techniczną
  • czy ogólne opinie klinetów, które można znaleźć na różnych forach internetowych lub jeśli firma to umożliwia – na jej profilu w serwisie Facebook.

Ważnym elementem są także ilość skrzynek pocztowych jakie można założyć czy ilość kont FTP, które firma udostępnia. Nie należy także zapominać o ilości baz danych jakie można założyć w usłudze hostingowej co umożliwi np. prowadzenie więcej niż jednego serwisu na jednym hostingu.

Należy też pamiętać o ewentualnych ukrytych kosztach. Warto jest poprosić firmę hostingową o przesłanie cennika usług dodatkowych jak np. za płatność elektroniczną, instalację certyfikatu ssl na serwerze czy przywrócenie kopii bezpieczeństwa.

Rozwiązanie dla każdego użytkownika

Firma Kylos dopasowuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Hosting ma rozbudowaną funkcję pomocy i obsługi klienta, które są dostępne całodobowo. Ponadto każdy otrzymuje przypisanego do niego doradcę. Klienci są wspierani przez aktualizowaną na bieżąco bazę wiedzy, dzięki czemu w prosty oraz zrozumiały sposób sami mogą skonfigurować hosting.

Każdy użytkownik ma do dyspozycji cztery kanały służące do komunikacji. Najszybszym z nich jest zgłoszenie wysyłane z Panelu Klienta – Ticket. Ważna jest także możliwość migracji między hostingami. Zazwyczaj wiąże się to z czasochłonnym procesem. Firma Kylos maksymalnie go upraszcza przez bezpłatne przeniesienie strony czy bloga pomiędzy serwerami. Profesjonalna obsługa oszczędza czas oraz pieniądze.

Hosting oferowany przez Kylos zapewnia stałe ceny przez cały rok. Usługi hostingowe nie zwiększają swoich kosztów. Ta przejrzystość i profesjonalne podejście w stosunku do klienta pozwala na zbudowanie zaufania, które jest niezbędne dla długoterminowej współpracy. Tani hosting jest więc rozwiązaniem dla każdego klienta.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ