Widok telefonu z androidem

4 aplikacje na Androida wartych Twojej uwagi

Widok telefonu z androidem

W dobie szybkiego rozwoju technologii trudno znaleźć posiadacza smartfona, który nie używa aplikacji mobilnych. W Polsce z Androida korzysta kilkanaście milionów osób. Do jakich aplikacji mogą sięgać użytkownicy tego systemu?

Planner 5D – Interior Design

Aplikacja została zaprojektowana zarówno z myślą o osobach zajmujących się planowaniem i projektowaniem wnętrz zawodowo, jak i laikach chcących urządzić swoje mieszkanie. Za jej pomocą przeanalizujemy, jak będzie wyglądać nasze pomieszczenie w różnych opcjach wykończenia. Dzięki niej sprawdzimy także, jakie meble będą najlepiej pasować do aranżowanego pokoju. Aplikacja umożliwia czerpanie z gotowych projektów oraz tworzenie własnych na bazie elementów proponowanych w katalogu. Korzystanie z aplikacji nie wymaga skomplikowanych umiejętności – jej obsługa jest intuicyjna. Przy pomocy aplikacji przesuniemy wybrane elementy dekoracyjne i meble, nadamy im kolor i zmienimy kształt, dzięki czemu sprawdzimy, czy planowanie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku naszego domu.  Ustawienie można podpatrzeć w widoku przestrzennym.

Cosmetic Scan

Przypadnie do gustu zwłaszcza świadomym konsumentom, którzy bacznie śledzą skład kupowanych produktów, a także osobom posiadającym alergię na poszczególne składniki. Aplikację stworzono w celu wsparcia wyboru dobrej jakości produktów kosmetycznych. Usługa pozwala zeskanować produkt, by dowiedzieć się, jakie substancje aktywne wchodzą w skład danego kosmetyku. Składniki dodane do produktu podzielono na zestaw kategorii. W celu korzystania z aplikacji konieczne będzie utworzenie konta w usłudze. Podczas logowania za pomocą konta Google czy też Facebooka istnieje możliwość wskazania składników, które szczególnie interesują użytkowników. Jeżeli produkt, którego planujemy zakupić będzie posiadał w swoim składzie zaznaczony wcześniej składnik, wówczas od razu zostaniemy  o tym poinformowani.

NaviExpert

NaviExpert
NaviExpert

Pomocnik podczas podróży, dzięki któremu ominiemy największe korki i szybko dotrzemy do wyznaczonego celu. Aplikacja pozwala nam planowanie tras wielopunktowych, co oznacza, że możemy zaznaczyć miejsca, które chcemy odwiedzić po drodze. Usługa udostępnia ponad 400 000 punktów należących do miejsc użyteczności publicznej z ponad 30 krajów Europy. Kiedy zajdzie konieczność skorzystania ze strefy płatnego parkowania, wówczas pojawi się możliwość zapłaty za parking za pomocą aplikacji. W Polsce bezpłatną usługą można cieszyć się przez tydzień. Po tym czasie niezbędne będzie wykupienie abonamentu – tygodniowego, miesięcznego lub rocznego. Czy można korzystać z aplikacji całkowicie bezpłatnie, bez względu na okres czasu użytkowania? Tak, ale wersja ta wówczas pozbawiona jest usług nawigacyjnych.

Pacifica

Aplikacja dla osób potrzebujących wyciszenia i relaksu po ciężkim dniu. Znajdziemy w niej szereg propozycji ćwiczeń oddechowych, a także melodie mająca na celu odprężenie i uspokojenie w sytuacjach stresujących. Za pomocą zakładek wyznaczymy sobie cele oraz aktywności, jakie chcemy podjąć w najbliższym czasie. Mogą to być zajęcia odprężające na siłowni czy też rozmowa z obcą osobą. Aplikację można potraktować jako przewodnik prowadzący do nabycia umiejętności pozytywnego myślenia.

Comments are closed.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ