Aplikacje Huawei – najpopularniejsze gry, które trafiły do AppGallery

Aplikacje Huawei, które znajdziemy w AppGallery, to nie tylko programy służące do codziennej pracy czy organizacji życia. To także gry, które Huawei przygotował dla swoich użytkowników i udostępnił im możliwość przeniesienia się do zupełnie innej, wirtualnej rzeczywistości. Na jakie produkcje warto zwrócić uwagę, kiedy szuka się gry w AppGallery?

Aplikacje Huawei do grania

Oczywiście aplikacje, które Huawei ma do zaoferowania a AppGallery, nie każdemu mogą przypaść do gustu. Na szczęście producenta zadbał o to, by w jego autorskim systemie nie zabrakło rozwiązań, które są tymi najpopularniejszymi. To tez ukłon w stronę graczy, którzy często korzystają ze smartfonów, jako kolejnej platformy obok PC czy konsol. W końcu nowe smartfony są już tak dobrze wyposażone, że bez trudu są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym produkcjom. I takie gry Huawei także oferuje w AppGallery.

Jakie gry znajdziemy w Huawei AppStore?

Aplikacje udostępnione przez Huawei w ich AppGallery musiały być „na czasie”. Wśród nich nie mogło więc zabraknąć tych, które uznawane są za najpopularniejsze na całym świecie. Jeżeli wiec mówimy o popularności, to w AppGallery znajdziemy oczywiście „Fortnite” od Epic Games. To jeden z tych tytułów, który znany jest nawet osobom, które nie mają z grami do czynienia na co dzień. Kolorowa i rozbudowana gra wieloosobowa, która pozwala na przeniesienie się do wyjątkowego świata, jest jednym z najpopularniejszych tytułów na całym świecie. Można więc śmiało powiedzieć, że Huawei dba o gry i użytkowników, którzy mają ochotę spróbować rozgrywki w wersji mobilnej.

Kolejnym dużym tytułem, który pojawił się jako aplikacja w AppGallery, jest „World of Tanks Blitz”. To idealny przykład na to, że produkcje wojenne, można zrobić jako przemyślane i dopracowane gry. Nie ma tutaj zbędnego epatowania przemocą, co nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach. Warto sprawdzić, jak poradzimy sobie w potyczkach pomiędzy czołgami.

Duży wybór i duże możliwości AppGallery

W AppGallery znajdziemy bardzo dużo aplikacji, które Huawei udostępniło swoim użytkownikom. Powyższe tytuły nie są oczywiście jedynymi, które znajdują się w sklepie. Co więcej, nowe tytuły pojawiają się tam regularnie, więc warto obserwować AppGallery, by być na bieżąco z wszelkimi nowościami. Sklep Huawei oferuje duże możliwości i duży wybór gier, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych graczy. AppGallery stale się rozwija, a Huawei nie pozwala o tym zapomnieć.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ